Cinedans Amsterdam

Talks & debate

Print program


DONDERDAG 3 JULI
Amsterdam, Rialto, 19.30 uur, Dance for All       

21.15  - 21.45 uur Nagesprek & Q & A met filmmakers Vivianne Blumenschein en Elena Bromund, producent Myriam Zschage en danseres Nolyanda Mquiwana


VRIJDAG 4 JULI
Amsterdam, Theater Bellevue, 17.30 uur, Filminstallaties William Forsythe
17.30 -17.45 uur Opening Filminstallaties Forsythe door Christine Peters

Amsterdam, Rialto, 19.30 uur, Carte Blanche William Forsythe
19.30 -19.40 Inleiding door Christine Peters

Amsterdam, Rialto, 22.00 uur, VSPRS Show and Tell
23.15 uur Q&A met producent Diana Raspoet (onder voorbehoud)

Den Haag, Filmhuis, 19.00, Gardens of Earthly Delight
20.00 - 20.15 uur Nagesprek met filmmaakster Brigitte Kramer (evt. ook korte inleiding)

Utrecht, Louis Hartlooper Complex, 19.00 uur, Dance for All
20.30 -21.00 uur Nagesprek  & Q & A o.l.v. Jean Hellwig met regisseurs Vivianne Blumenschein en Elena Bromund, producent Myriam Zschage en en danseres Nolyanda Mquiwana

Utrecht, Louis Hartlooper Complex, 22.00 uur, Carte Blanche Anne Teresa De Keersmaeker
22.00 -22.10 uur Inleiding door Moos van den Broek


ZATERDAG 5 JULI
Amsterdam, 5 juli, Rialto, 12.00 uur, Presentatie Mediamatic/Cinedans workshop
12.00 - 12.45 uur Klaas Kuitenbrouwer

Amsterdam, Rialto, 13.00 uur, Imagined Hell
14.00 – 14.15 uur Q & A met filmmaakster Maite Bermúdez en Bertha Bermudez
van Emio Greco I PC jacquleine algra

Amsterdam, Rialto, 14.30 uur, Roberta Marques in Focus
15.15 – 16.15 uur Debat o.l.v. gespreksleider Jacqueline Algra met Roberta Marques (filmmaakster), Michael Schumacher (danser), Maria Ines Villasmil (danser en docent) en (onder voorbehoud) Emile Fallaux (programmamaker & hoofdredacteur VN)

Amsterdam, Rialto, 16.30 uur, Garden of Earthly Delight
17.30 – 17.45 uur Q& A met Brigitte Kramer

Amsterdam, Rialto, 18.00 uur, Jury Shorts 1
19.10 – 19.20 uur Nagesprek met filmmaker Amirali Navaee (My Atomic Beloved)

Amsterdam, Rialto, 18.00 uur, Dance for All
19.30- 20.00 Nagesprek o.l.v. Nicolette Moses ( Baxter Theatre CapeTown) met crew van Dance for All op entresol

Den Haag, Filmhuis, 16.00 uur, Dance for All
17.30 – 18.00 Nagesprek met crew Dance for All

Utrecht, Louis Hartlooper Complex, 19.00 uur, Carte Blanche William Forsythe
19.00 Inleiding door ?


ZONDAG 6 JULI
Amsterdam, Filmmuseum, 15.00 uur, Moving Images / Moving Bodies
15.00 uur Inleiding door Jennifer Steetskamp van het Nederlands Instituut voor Mediakunst

Amsterdam, Filmmuseum, 16.30 uur, Camera / Movement
16.30 Inleiding door Janine Dijkmeijer en filmmaker David Hinton

Amsterdam, Rialto, 18.30 uur, Carte Blanche Anne Teresa De Keersmaeker
18.30-18.40 Inleiding door Moos van den Broek

Den Haag, Filmhuis, 18.45, Carte Blanche William Forsythe
18.45 Inleiding door?

Utrecht, Louis Hartlooper Complex, 16.00 uur, My Atomic Beloved & Lettres sur le pont
16.20 - 16.40 uur Nagesprek met filmmaker Amirali Navaee (My Atomic Beloved)


DONDERDAG 10 JULI
Amsterdam, Paradiso, 20.00 uur, My Atomic Beloved & Lettres sur le pont
20.00 - 20.10 uur Inleiding door filmmaker Amirali Navaee (My Atomic Beloved)
20.30 uur Inleiding door een van de performers van Akram Khan Company


Nieuws


Bekijk video's met filmmakers:
Akram Kahn
Sasha Walz
Alain Platel
Dance for all

julidans

Nieuwsbrief inschrijving

Hier kunt u zich inschrijven voor onze nieuwsbrief.